timeDnes je čtvrtek, 9.dubna 2020, 16:38

Vítejte na stránkách MŠ Nový Hrozenkov

CELÝ AREÁL MATEŘSKÉ ŠKOLY JE NYNÍ
STŘEŽEN KAMEROVÝM SYSTÉMEM

Veškeré informace a dokumenty naleznete
v sekci ZÁPIS DO MŠ.

Po dohodě se zřizovatelem Městys Nový Hrozenkov je mateřská škola uzavřena až do odvolání.

Opatření je přijato v souvislosti s aktuálním nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 v České republice způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

INFORMACE O ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY NAJDETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

ROZHODNUTÍ O SNÍŽENÍ ÚPLATY NEBO OSVOBOZENÍ OD ÚPLATY PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ V OBDOBÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V ČESKÉ REPUBLICE

Vážení rodiče,
v souvislosti s přerušením provozu mateřské školy z důvodu mimořádného opatření ve spojitosti s šířením onemocnění COVID-19 stanovuji úplatu za předškolní vzdělávání dítěte v Mateřské škole Nový Hrozenkov 736, okres Vsetín, příspěvková organizace za kalendářní měsíc březen 2020 ve výši 125,- Kč. Tato úplata byla pro tento měsíc poměrně snížena na základě rozsahu přerušení provozu mateřské školy dle § 6 odst. 5 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů.

V případě, že bude mateřská škola uzavřena celý kalendářní měsíc duben 2020, budou zákonní zástupci dětí od úplaty osvobozeni. Jestliže se provoz mateřské školy obnoví v průběhu měsíce dubna 2020, bude úplata za předškolní vzdělávání stanovena poměrně dle rozsahu přerušení provozu mateřské školy.

Konečné vyúčtování úplaty ve školním roce 2019/2020 bude provedeno s ukončením školního  roku.

Chtěla bych Vám i Vašim rodinám popřát hlavně pevné zdraví a již nyní se těšíme na opětovné setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Mgr. Lucie Kopecká, ředitelka mateřské školy

OD PONDĚLÍ 23.3.2020 SE PŘEDEM OBJEDNEJTE POUZE FORMOU SMS (JMÉNO DÍTĚTE A RODNÉ ČÍSLO) O VYPLNĚNÍ ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 10 LET Z DŮVODU UZAVŘENÍ ŠKOLSKÉHO/DĚTSKÉHO ZAŘÍZENÍ NA TELEFONNÍM ČÍSLE - 603  326  085. AŽ BUDE ŽÁDOST PŘIPRAVENA, PANÍ ŘEDITELKA VÁS SAMA VYZVE K VYZVEDNUTÍ ŽÁDOSTI.

Logopedie je zrušena až do odvolání.

V sekci "Spolupráce s EU" naleznete informace o zapojení naší mateřské školy do výzvy "Výzva č.02_18_063 Šablony II - mimo hlavní město Praha", která je financována EU a MŠMT (viz.logo níže).